MÖBLER / Bord / Pelarbord 10112199
nr 1011 2199
Pelarbord
1800-tal, längd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:24:42
100 kr
150 kr